Grupa ISACO

grupa isaco logo

Grupa ISACO została założona na potrzeby stworzenia profesjonalnego oprogramowania usprawniającego procesy biznesowe w firmach handlowych oraz produkcyjnych.

planowanie produkcji grupa isaco

W skład grupy wchodzą firmy produkcyjne, doświadczeni technolodzy zajmujący się usprawnianiem procesów produkcyjnych, programiści oraz firmy handlowe. Wszyscy dołożyli swoje doświadczenie aby stworzyć oprogramowanie dostosowane do realiów polskich firm.

Podstawowym celem działania grupy było stworzenie systemu ERP, który sprosta wymaganiom firm produkcyjnych, ale dzięki swojej wszechstronności i pełnej konfiguralności będzie mógł być dostosowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Moduły oprogramowania dataERP zostały tak przemyślane, aby w maksymalny sposób dać możliwość opisania i zintegrowania wszystkich procesów biznesowych firmy.

DataERP to także pełna mobilność dzięki aplikacji na telefony z systemem Android lub wersję obsługiwaną przez przeglądarkę www. Dzięki kompleksowemu podejściu, nasze oprogramowanie służy nie tylko pracownikom ale także kadrze zarządzającej zarówno w biurze, jak i poza nim.

Co nas wyróżnia?

Wśród wielu producentów oprogramoania każdy posiada swoją specyfikę. DataERP wywodzi się od modułu służącego planowaniu produkcji, który nie może istnieć bez dobrze zorganizowanego magazynu, kontroli nad technologią oraz czasem pracy i wydajnością maszyn i pracowników.
Te założenia pozwoliły nam stworzyć program dostosowany do realiów rodzimych firm produkcyjnych, ale dzięki swej elastyczności z powodzeniem jest wdrażany także w innych gałęziach gospodarki.

Na etapie wdrożenia możemy także modelować ścieżkę pracy użytkownika, czy interfejs. Jesteśmy przygotowani na każdą zmianę aby program był dopasowany do sposobu funkcjonowania Twojej firmy.